
Wholesale Gold Plated Geometric Twolayer Bamboo Chain Necklace For Women Made Of Stainless Steel And Titanium Steel
Wholesale Gold Plated Geometric Twolayer Bamboo Chain Necklace For Women Made Of Stainless Steel And Titanium Steel
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
More Images





Wholesale Gold Plated Geometric Twolayer Bamboo Chain Necklace For Women Made Of Stainless Steel And Titanium Steel
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























