
Wholesale Gold Plated Multi Element Pendant Necklace With Cartoon Bear Musical Note Crown Love Pendant Stainless Steel For Women
Wholesale Gold Plated Multi Element Pendant Necklace With Cartoon Bear Musical Note Crown Love Pendant Stainless Steel For Women
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animals |
| Weight | 26g |
Original: $4.77
-65%$4.77
$1.67More Images




Wholesale Gold Plated Multi Element Pendant Necklace With Cartoon Bear Musical Note Crown Love Pendant Stainless Steel For Women
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animals |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animals |
| Weight | 26g |























