
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animals |
| Weight | 15g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images




Wholesale Gold Plated Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animals |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animals |
| Weight | 15g |























