
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Crown Diamond Clavicle Necklace For Women In Ins Style
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Crown Diamond Clavicle Necklace For Women In Ins Style
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Crown Necklace |
| Attribute 3 | Diamond Necklace |
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Crown |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Gold Plated Stainless Steel Crown Diamond Clavicle Necklace For Women In Ins Style
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Crown Necklace |
| Attribute 3 | Diamond Necklace |
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Crown |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Crown Necklace |
| Attribute 3 | Diamond Necklace |
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Crown |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























