
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Geometric Eye Cross Portrait Heart Pendant Necklace For Unisex
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Geometric Eye Cross Portrait Heart Pendant Necklace For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images
















Wholesale Gold Plated Stainless Steel Geometric Eye Cross Portrait Heart Pendant Necklace For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























