
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Irregular Geometric Flower Earrings And Necklace For Women
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Irregular Geometric Flower Earrings And Necklace For Women
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images







Wholesale Gold Plated Stainless Steel Irregular Geometric Flower Earrings And Necklace For Women
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























