
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Jewelry For Women With Cartoon Geometric Animal Zodiac Patterns And Oil Drop Christmas Tree Bell Elk Shapes Oshaped Chain
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Jewelry For Women With Cartoon Geometric Animal Zodiac Patterns And Oil Drop Christmas Tree Bell Elk Shapes Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Festival Elements |
| Weight | 37g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images







Wholesale Gold Plated Stainless Steel Jewelry For Women With Cartoon Geometric Animal Zodiac Patterns And Oil Drop Christmas Tree Bell Elk Shapes Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Festival Elements |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Festival Elements |
| Weight | 37g |























