
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Jewelry With Star Geometric Animal Zodiac Patterns For Women Necklace And Earrings
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Jewelry With Star Geometric Animal Zodiac Patterns For Women Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 21g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images















Wholesale Gold Plated Stainless Steel Jewelry With Star Geometric Animal Zodiac Patterns For Women Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 21g |























