
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Marine Life And Heart Shape Star Pendant Necklace For Women
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Marine Life And Heart Shape Star Pendant Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 15g |
Original: $3.77
-65%$3.77
$1.32More Images















Wholesale Gold Plated Stainless Steel Marine Life And Heart Shape Star Pendant Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 15g |























