
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Mini Flower And Butterfly Ring Jewelry For Women
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flower,Shell,Butterfly |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Butterfly |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images







Wholesale Gold Plated Stainless Steel Mini Flower And Butterfly Ring Jewelry For Women
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flower,Shell,Butterfly |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Butterfly |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flower,Shell,Butterfly |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Butterfly |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























