
Wholesale Goldplated Medieval Style Musical Note Bow Star Moon Face Stainless Steel Pendant Necklace With Flash O Chain For Women
Wholesale Goldplated Medieval Style Musical Note Bow Star Moon Face Stainless Steel Pendant Necklace With Flash O Chain For Women
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $4.77
-65%$4.77
$1.67More Images





Wholesale Goldplated Medieval Style Musical Note Bow Star Moon Face Stainless Steel Pendant Necklace With Flash O Chain For Women
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























