
Wholesale Goldplated Stainless Steel Animalshaped Pendant Necklace For Women With Flat Cross Chain
Wholesale Goldplated Stainless Steel Animalshaped Pendant Necklace For Women With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Chic Style,Animals |
| Weight | 17g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images




Wholesale Goldplated Stainless Steel Animalshaped Pendant Necklace For Women With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Chic Style,Animals |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Chic Style,Animals |
| Weight | 17g |























