
Wholesale Goldplated Stainless Steel Heart Shape Hollow Pendant With O Word Chain Necklace For Women
Wholesale Goldplated Stainless Steel Heart Shape Hollow Pendant With O Word Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
More Images




Wholesale Goldplated Stainless Steel Heart Shape Hollow Pendant With O Word Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |























