
Wholesale Goldplated Stainless Steel Retro Enamel Filigree Plants And Flowers Pattern Round Butterfly Jewelry Set For Women
Wholesale Goldplated Stainless Steel Retro Enamel Filigree Plants And Flowers Pattern Round Butterfly Jewelry Set For Women
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 27g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Goldplated Stainless Steel Retro Enamel Filigree Plants And Flowers Pattern Round Butterfly Jewelry Set For Women
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Elegance,Plants And Flowers |
| Weight | 27g |























