
Wholesale Goldplated Titanium Steel Heart Geometric Bead Chain Necklace For Women With Palace And Floral Style
Wholesale Goldplated Titanium Steel Heart Geometric Bead Chain Necklace For Women With Palace And Floral Style
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images













Wholesale Goldplated Titanium Steel Heart Geometric Bead Chain Necklace For Women With Palace And Floral Style
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























