
Wholesale Hand Jewelry Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women With Heart Star Geometric Animal Zodiac Patterns
Wholesale Hand Jewelry Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women With Heart Star Geometric Animal Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 21g |
Original: $3.42
-65%$3.42
$1.20More Images


















Wholesale Hand Jewelry Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women With Heart Star Geometric Animal Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 21g |























