
Wholesale Handmade Beaded Necklace With Freshwater Pearl Natural Stone And Stainless Steel In Light Luxury Style And Geometric Pattern
Wholesale Handmade Beaded Necklace With Freshwater Pearl Natural Stone And Stainless Steel In Light Luxury Style And Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Freshwater Pearl Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $12.39
-65%$12.39
$4.34More Images





Wholesale Handmade Beaded Necklace With Freshwater Pearl Natural Stone And Stainless Steel In Light Luxury Style And Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Freshwater Pearl Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Freshwater Pearl Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























