
Wholesale Handmade Electroplated Geometric Stainless Steel Cross Buckle Necklace And Bracelet For Women Highend Jewelry
Wholesale Handmade Electroplated Geometric Stainless Steel Cross Buckle Necklace And Bracelet For Women Highend Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 33g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images








Wholesale Handmade Electroplated Geometric Stainless Steel Cross Buckle Necklace And Bracelet For Women Highend Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 33g |























