
Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel Irregular Geometric Open Ring For Women
| Gender | Curved Geometric Arc Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $2.48
-65%$2.48
$0.87More Images















Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel Irregular Geometric Open Ring For Women
| Gender | Curved Geometric Arc Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Curved Geometric Arc Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























