
Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel Spring Pattern Jewelry Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel Spring Pattern Jewelry Necklace And Bracelet Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Spring Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Spring |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $5.96
-65%$5.96
$2.09More Images








Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel Spring Pattern Jewelry Necklace And Bracelet Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Spring Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Spring |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Spring Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Spring |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























