
Wholesale Handmade Freshwater Pearl And Copper Plated Gold Collarbone Necklace With Geometric Pattern And Light Luxury Style
Wholesale Handmade Freshwater Pearl And Copper Plated Gold Collarbone Necklace With Geometric Pattern And Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $10.88
-65%$10.88
$3.81More Images





Wholesale Handmade Freshwater Pearl And Copper Plated Gold Collarbone Necklace With Geometric Pattern And Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























