
Wholesale Handmade Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Baroque Pearl Necklace For Women
Wholesale Handmade Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Baroque Pearl Necklace For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Baroque Pearls |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 55g |
Original: $4.87
-65%$4.87
$1.70More Images





Wholesale Handmade Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Baroque Pearl Necklace For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Baroque Pearls |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Baroque Pearls |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 55g |























