
Wholesale Handmade Stainless Steel Geometric Staircase Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Handmade Triangular Staircase Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Staircase |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images








Wholesale Handmade Stainless Steel Geometric Staircase Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Handmade Triangular Staircase Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Staircase |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Handmade Triangular Staircase Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Staircase |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |























