
Wholesale Heartshaped Pendant Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Heartshaped Pendant Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images















Wholesale Heartshaped Pendant Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























