
Wholesale Highend Geometric And Wave Pattern Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
Wholesale Highend Geometric And Wave Pattern Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $4.77
-65%$4.77
$1.67More Images













Wholesale Highend Geometric And Wave Pattern Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 50g |























