🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Highend Geometric Stainless Steel Dripping Oil Earrings For Women
| Attribute 1 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 1g |
Select Color
From $0.43
Original: $1.22
-65%Wholesale Highend Geometric Stainless Steel Dripping Oil Earrings For Women—
$1.22
$0.43More Images







Wholesale Highend Geometric Stainless Steel Dripping Oil Earrings For Women
| Attribute 1 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 1g |























