
Wholesale Highend Stainless Steel Electroplated Flower Pearl Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images






Wholesale Highend Stainless Steel Electroplated Flower Pearl Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























