
Wholesale Hiphop Future Style Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Handmade Chain Necklace For Women
Wholesale Hiphop Future Style Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Handmade Chain Necklace For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Future Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
More Images





Wholesale Hiphop Future Style Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated Handmade Chain Necklace For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Future Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Future Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |























