
Wholesale Ins Style Diamond Inlaid Stainless Steel Pendant Necklace With Constellation Crown Heart Shape Flowers Cartoon Characters Star Geometric Animals Zodiac Patterns For Women
Wholesale Ins Style Diamond Inlaid Stainless Steel Pendant Necklace With Constellation Crown Heart Shape Flowers Cartoon Characters Star Geometric Animals Zodiac Patterns For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Constellation,Crown,Heart Shape,Flowers,Cartoon Characters,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images







Wholesale Ins Style Diamond Inlaid Stainless Steel Pendant Necklace With Constellation Crown Heart Shape Flowers Cartoon Characters Star Geometric Animals Zodiac Patterns For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Constellation,Crown,Heart Shape,Flowers,Cartoon Characters,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Constellation,Crown,Heart Shape,Flowers,Cartoon Characters,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























