
Wholesale Ins Style Electroplated Geometric Leaf Stainless Steel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 18g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images





Wholesale Ins Style Electroplated Geometric Leaf Stainless Steel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 18g |























