
Wholesale Ins Style Flower Pearl Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
Wholesale Ins Style Flower Pearl Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $3.09
-65%$3.09
$1.08More Images





Wholesale Ins Style Flower Pearl Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |























