
Wholesale Ins Style Geometric Fivepointed Star Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
Wholesale Ins Style Geometric Fivepointed Star Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Five-Pointed Star Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Original: $2.36
-65%$2.36
$0.83More Images









Wholesale Ins Style Geometric Fivepointed Star Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Five-Pointed Star Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Five-Pointed Star Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |























