
Wholesale Ins Style Geometric Koi And Carp Jewelry Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Necklace And Earrings For Women
Wholesale Ins Style Geometric Koi And Carp Jewelry Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 16g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images






Wholesale Ins Style Geometric Koi And Carp Jewelry Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 16g |























