
Wholesale Ins Style Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Stacked Rings Jewelry
| Gender | Stacking Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 13g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images







Wholesale Ins Style Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Stacked Rings Jewelry
| Gender | Stacking Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Stacking Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 13g |























