
Wholesale Ins Style Geometric Wavy Line Stainless Steel 18K Gold Electroplated Women's Ring
Wholesale Ins Style Geometric Wavy Line Stainless Steel 18K Gold Electroplated Women's Ring
| Gender | Wavy Line Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 12g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images





Wholesale Ins Style Geometric Wavy Line Stainless Steel 18K Gold Electroplated Women's Ring
| Gender | Wavy Line Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Wavy Line Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 12g |























