
Wholesale Ins Style Stainless Steel Cherry Shaped Fruit Pattern Vacuum Electroplated In Furnace Pendant Necklace For Women
Wholesale Ins Style Stainless Steel Cherry Shaped Fruit Pattern Vacuum Electroplated In Furnace Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Shape | Cherry Necklace |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images










Wholesale Ins Style Stainless Steel Cherry Shaped Fruit Pattern Vacuum Electroplated In Furnace Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Shape | Cherry Necklace |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Shape | Cherry Necklace |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 15g |























