
Wholesale Ins Style Stainless Steel Electroplated Jewelry Accessories With Coconut Tree Sun Fruit Geometric Lock Carabiner Cross Chain Pendant Necklace For Women
Wholesale Ins Style Stainless Steel Electroplated Jewelry Accessories With Coconut Tree Sun Fruit Geometric Lock Carabiner Cross Chain Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Lock Pendant,Carabiner Pendant,Coconut Tree Pendant,Sun Pendant,Fruit Pendant |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
More Images






Wholesale Ins Style Stainless Steel Electroplated Jewelry Accessories With Coconut Tree Sun Fruit Geometric Lock Carabiner Cross Chain Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Lock Pendant,Carabiner Pendant,Coconut Tree Pendant,Sun Pendant,Fruit Pendant |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Lock Pendant,Carabiner Pendant,Coconut Tree Pendant,Sun Pendant,Fruit Pendant |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |























