
Wholesale Ins Style Stainless Steel Heart And Geometric Diamond Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Earrings Diamond Earrings Heart Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images








Wholesale Ins Style Stainless Steel Heart And Geometric Diamond Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Earrings Diamond Earrings Heart Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Earrings Diamond Earrings Heart Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























