
Wholesale Ins Style Vintage Retro Geometric Oval Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
Wholesale Ins Style Vintage Retro Geometric Oval Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Oval Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 45g |
Original: $6.21
-65%$6.21
$2.17More Images








Wholesale Ins Style Vintage Retro Geometric Oval Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Oval Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Oval Earrings |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 45g |























