
Wholesale Irregular Concave Hammer Snake Bone Chain Stainless Steel Electroplated Necklace For Women
Wholesale Irregular Concave Hammer Snake Bone Chain Stainless Steel Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Irregular Concave Hammer Snake Bone Chain Stainless Steel Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























