
Wholesale Jewelry Diamond Sunflower Necklace Open Ring Earrings For Women Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Flower Shape
Wholesale Jewelry Diamond Sunflower Necklace Open Ring Earrings For Women Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Flower Shape
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 16g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images







Wholesale Jewelry Diamond Sunflower Necklace Open Ring Earrings For Women Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Flower Shape
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 16g |























