
Wholesale Jewelry Geometric Titanium Steel 18K Gold Plated Pendant Clavicle Chain For Women Niche Style
Wholesale Jewelry Geometric Titanium Steel 18K Gold Plated Pendant Clavicle Chain For Women Niche Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images






Wholesale Jewelry Geometric Titanium Steel 18K Gold Plated Pendant Clavicle Chain For Women Niche Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























