
Wholesale Jewelry Goldplated Stainless Steel Heart Shape Geometric Bow Flower Cut Out Pendant Bracelet For Women
Wholesale Jewelry Goldplated Stainless Steel Heart Shape Geometric Bow Flower Cut Out Pendant Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images





Wholesale Jewelry Goldplated Stainless Steel Heart Shape Geometric Bow Flower Cut Out Pendant Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























