
Wholesale Jewelry Ins Style Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace And Earrings And Ring For Women
Wholesale Jewelry Ins Style Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace And Earrings And Ring For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 18g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images







Wholesale Jewelry Ins Style Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace And Earrings And Ring For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 18g |























