
Wholesale Jewelry Light Luxury Copper Zircon Earrings Necklace Set With Real Gold Plated And Cartoon Characters Design
Wholesale Jewelry Light Luxury Copper Zircon Earrings Necklace Set With Real Gold Plated And Cartoon Characters Design
| 8979 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images









Wholesale Jewelry Light Luxury Copper Zircon Earrings Necklace Set With Real Gold Plated And Cartoon Characters Design
| 8979 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8979 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























