
Wholesale Jewelry Set Dark Blue Printed Leopard Print Heart Shaped Ceramic Stainless Steel Electroplated Jewelry For Women
Wholesale Jewelry Set Dark Blue Printed Leopard Print Heart Shaped Ceramic Stainless Steel Electroplated Jewelry For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images






Wholesale Jewelry Set Dark Blue Printed Leopard Print Heart Shaped Ceramic Stainless Steel Electroplated Jewelry For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























