
Wholesale Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Heart Four Leaf Clover Plants And Flowers Pattern Women's Earrings Necklace
Wholesale Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Heart Four Leaf Clover Plants And Flowers Pattern Women's Earrings Necklace
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Weight | 30g |
Original: $3.77
-65%$3.77
$1.32More Images









Wholesale Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Heart Four Leaf Clover Plants And Flowers Pattern Women's Earrings Necklace
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Weight | 30g |























