
Wholesale Jewelry Set Women Ins Style Minimalist Stainless Steel Titanium Steel Wax Rope Chain Electroplated Stars Sun And Moon Clouds Universe Pendant Necklace Earrings
Wholesale Jewelry Set Women Ins Style Minimalist Stainless Steel Titanium Steel Wax Rope Chain Electroplated Stars Sun And Moon Clouds Universe Pendant Necklace Earrings
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Wax Rope |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images







Wholesale Jewelry Set Women Ins Style Minimalist Stainless Steel Titanium Steel Wax Rope Chain Electroplated Stars Sun And Moon Clouds Universe Pendant Necklace Earrings
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Wax Rope |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Wax Rope |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 10g |























