
Wholesale Jewelry Stainless Steel Gold Plated Zircon Fourleaf Flower Doublelayer Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Jewelry Stainless Steel Gold Plated Zircon Fourleaf Flower Doublelayer Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images










Wholesale Jewelry Stainless Steel Gold Plated Zircon Fourleaf Flower Doublelayer Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























