
Wholesale Jewelry Stainless Steel Natural Stone Freshwater Pearl Geometric Pendant Collarbone Necklace For Women
Wholesale Jewelry Stainless Steel Natural Stone Freshwater Pearl Geometric Pendant Collarbone Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Natural Stone Freshwater Pearl |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Jewelry Stainless Steel Natural Stone Freshwater Pearl Geometric Pendant Collarbone Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Natural Stone Freshwater Pearl |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Natural Stone Freshwater Pearl |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























